Ideální chlap n__n

16. října 2009 v 22:36 | Voyager |  o mně
Dyť říkám, že to, co je v předchozím článku, je svatá pravda- nic subjektivního a dlouhýho, jinak to nikdo nečte xDD

NO A CO! xDD

Tak sem si hrála v malování a dalších prográmcích a stvořila něco, co by podle mě měl být ideál chlapa xD Teda, samozřejmě, můj SUBJEKTIVNÍ ideál chlapa, abych byla přesná xD A docela sem sama sebe překvapila, protože doteď se mi líbili úplně jiní typi..>_<(typi>> typ bez typa jako pán bez pána, páni>typi, logický, ne? xD)

TADÁÁÁ!


No jo, je to trošku vadný, nerealistický a celý křivý a hnusný, ale co už, ta podstata v tom je xDD Teprv dodatečně sem přemýšlela, kerejma oblíbencema byl nejvíc ovlivněnejm.. Takže by se dalo říct, že tohle sou tři podle mě nejideálnější chlapi, co? xDD No, asi to nebude tak úplně pravda, existuje veliká spousta hezčích, vážně xDD Ale stejně sou všichni tři krásní a skvělí (herci, kytaristi.. není to jedno? xD)

*Johnny Depp
*Kaoru (Dir en Grey)
*Miya (MUCC)
ÁÁÁ! Asi mi fakt přeskočilo! To sou tak chlapovití chlapi! A navíc celí zarostlí a semeidní! Musím se uklidnit, trochu se vrátit do reality... Miku? Miku, kde si, pojď mi zpravit mínění kráse xDD

Á, tady je, takže znova, tohle je dokonalost:
(nevím, jestli to myslím vážně... asi se mi nelíbí ani ti nahoře, ani ten dole... Asi budu frigidní.. a nebo se mi líbí všichni a pak sem divná.. no to sem tak jak tak xDDD)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama