>>... ZAČÁTEK bloga (a přece si nedá pokoj xD)

16. října 2009 v 22:12 | Voyager |  o blogu
Už poixté pokouším štěstěnu a zakládám blog... su taková blbá naivní kravička totiž xD

Dycky si začnu psát "netovej deníček" (zní to debilně, ale líp to nepomenuju) a dycky ho po pár článcích zruším, bo se bojím, že ho objeví někdo z mýho blízkýho okolí. Tak proč že to teda vlastně furt zakládám, když mi to akorát přidělává nervy? Nevim.. sem blbá kravička, dyť řikám xD

No dobře.. jde především o to, že mě dycy něco napadne nebo něco najdu a nemám hned chuť o tom spravit všecky svý přátele (neboli celé své okolí) a přesto mám chuť to okamžitě vyřvat do celýho světa- ať už je to jen menší "osobní revoluce" nebo třeba nějaká rozsáhlá filozofická teorie/ hypotéza (jakej je mezitim kurva rozdíl?! xDD), (možná menší paradox.. nebo jen lehká schizofrenie xD)

No nic.. Vím, že blogy, který sou vedený až moc subjektivně a s osobním zaujetím, zajímají nejmenší procento čtenářů (což nechápu, mě osobně zajímají právě ty deníčkovitý...?_?"), ale mně to nevadí.. Možná trošku mrzí, protože pak taový "řvaní do světa" má jen pramalej význam, ale aspoň má moja dušička pokoj... n__n (<-- to je usmívající se smajlík, nechápu, jak ho v tom někdo může nevidět...?)

Takže sayonara, pac a pusu, a nezapomeňte, že život je NEVER ENDING JOURNEY! Neboli ETERNAL VOYAGE! Neboli nikdy nekončící, nekonečné putování!
Takže musíme být voyageři, abysme ho zvládli žít! (a k tomu nádherná písniíčka... Voyager od Kuřátek, určitě si ji pusťte, je kraťoulinká, minutková...! ((o:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama