Bez něj --> s ním = nový začátek.. :)

7. srpna 2011 v 21:04 | Voyager |  o mně
Tak se sešel měsíc s měsícem a já po dlouhé době nakoukla na svůj převelice zanedbávaný blog. ;))
Jako vždy je to tím, že čas, který bych jindy věnovala zaplácání internetu svými bláboly, teď věnuji svému životu. A ten si opravdu užívám plnými doušky..! :) Některé věci v něm se zásadně změnily, mně ale přijde zbytečné o tom psát. Kdo ví, ví.. ;)

Jedině by snad stálo za zmínku, že své dilema v posledním článku jsem už rozřešila - a jsem ráda, že se teď konečně cítím beze zbytku šťastná.. přestože s jiným člověkem po svém boku. S tím dotyčným necítím žádná dilemata ohledně "masa a čokolády", nemusím řešit pro vztah vražednou dálku, neshodu v rozdílných zájmech, názorech, přátelích a známých, národnosti... ale dost už. O tomhle jsem mluvit nechtěla. Vylívat srdíčko ze své momentální zamilovanosti můžu zase až jindy, to by bylo na dlouho.. :)
Zkrátka - vím, že své "první lásky" nikdy nebudu litovat. A vím, že ten člověk, s kterým jsem tak strávila téměř rok života, je jedním z nejlepších lidí, co jsem kdy poznala - a na tom se nic nemění.
A tak, jak jsem před dlouhým rokem zveřejnila naši první fotku, dám sem tentokrát tu poslední - ani ne tak z nostalgie, jako spíš symbol toho, že na toho člověka nehodlám nikdy zanevřít a určitě nezapomenu.

P.S.: K tomuhle článku mě nakopnul jen fakt, že jsem narazila na tu fotku. Možná že to tedy všecko píšu úplně zbytečně a je to v podstatě naprosto bezpřemětné a irelevantní... Možná. Ale pořád je to můj blog. ;P

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Meii Meii | 7. srpna 2011 v 23:19 | Reagovat

and that is the way i like it ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama