Prosinec 2011

Co dnešek dal.. n_n

24. prosince 2011 v 22:14 | Voyager |  diary
Podárečkováno, popapány tuny cukroví a chlebíčků a jednohubek a vůbec všeho, posezeno a popovídáno v blízkém rodinném kruhu.. tak tak mají vypadat ideální Vánoce. A ty moje podle téhle definice ideální vážně byly. x))

Odpoledne bylo ještě plné zmatků, úklidů a všeobecných příprav. Ale teď už jsem v naprosté pohodě, zpátky doma z půlnoční (která v naší kapli začíná tradičně v osm :D) a jen relaxuju.. :) Asi půjdu koukat pohádky ;)

Ale neodpustila bych si, kdybych se nepochlubila aspoň některýma z dárků. Vybrala jsem tři, který mi připadlly nejgeniálnější. ;)

3. místo - Asi je to uhozený, ale já si ji okamžitě zamilovala :P Tahle slečna z mikrovlákna je nádherně šíleně barvená (ačkoli to z nekvalitní fotky nejde vůbec poznat xD), perfetkně teplá a heboučká a vyloženě nutí k zachumlání se ;)


2. místo - Člověk by si řekl, že kosmetika je tisíckrát ohrátý klišé. Maybe. Ale tohle mi vyrazilo dech. Zkusila jsem si jen zlehka stříknout kapku na zápěstí, a už ho tady asi tři hodiny fetuju :D Takže odteď "let's play it sexy" a vhůru omámit všecky sladké mladíky ;D

1. místo - Tatínkova sbírka motýlů. Je to tak naprosto zcela geniální nápad a naprosto zcela z fanatazie mého tatínka, že se prostě nemůžu nepochlubit! ;P Nejprve se mi dostal do rukou papír s popisem jednotlivých ulovených exemplářů, tak jsem četla a četla.. a koukala značně nedůvěřivě. Ale pak jsem rozbalila samotný dárek a musela jsem se vážně smát - protože ty popisy "motýlů" najednou získaly úplně jiný a velice trefný význam :DD